HİZMETLERİMİZ

Başlık 2


Bilişim teknolojileri gün geçtikçe daha da önemle hale gelmektedir. Bir işletmenin personeli olmadan işlemesinin mümkün olmayacağı gibi IT altyapısı olmadan da işlemesi düşünülemez.Tüm iş sektörleri için rekabetten yönetimsel ihtiyaçların karşılanmasında Bilişim Teknolojileri anahtar rol oynamaktadır.
BT sektörüne olan talep artışı beraberinde bu sektörün çok büyümesine yol açmış ve son kullanıcılar, işletmeleri için hangi seçimin doğru yada yanlış olduğununun kararını vermekte zorlanmaktadırlar.
Bilişim Hizmetleri bu noktada vermiş olduğumuz hizmetler ile müşterilerini bilgi kirliliğinden oluşan karasızlıklarına yardımcı olmayı ve onları doğru yöne çekmeyi hedeflemektedir.
Bilgisayar ağlarında, ağ bileşenlerinin erişebileceği kurulumlarımız müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre yapılandırılarak teslim edilmektedir.
Donanım Ürünleri Tedarikçisi
Bayisi olduğumuz, dünyanın önde gelen donanım üreticilerinin ürünlerinin (Sunucular, kişisel bilgisayar, yazıcılar, iletişim ürünleri, ...) satışı, kurulumu ve desteği. 
* Sunucular  (DELL, HP, IBM)
* İş İstasyonları (DELL, HP)
* Kişisel Bilgisayarlar (DELL, HP, Lenovo, Sony, Toshiba, Acer, Asus ve diğer markalara 
  ait masaüstü, notebook, ultrabook, tablet ve benzerleri)
* Ağ bileşenleri (switch, kablosuz ağ ürünleri, aktif/pasif ağ ürünleri,...)
* UTM/firewall ürünleri (Cyberoam)
* Kesintisiz Güç Kaynakları (APC, Tunçmatik ...) 
* Yazıcılar (HP, Samsung, Xerox, OKI, Canon, Lexmark, Dymo, Argox, Zebra...)
* Kamera Sistemleri (Samsung, Dunlop, Sony, Elegance, Vivotek..)
* Barkod okuyucu ve yazıcılar
* Geçiş Kontrol Sistemleri (kart okuyucu, parmak izi okuyucu ...)
Firmamız; Müşterilerini memnun edebilmek için yazılım teknolojileri ile inovatif yaklaşımlar sergileyerek çözümler sunmaktadır.
Değişken sorunlara değişken çözümler üretebilme esnekliğine sahip olan ekibimiz sayesinde, size özel çok yönlü çözümler sunuyoruz. Sektörde standart olarak sunulan bir çözüm bulamadığınız, ya da aradığınız çözümün ismini tam olarak koyamadığınız durumlarda; ekibimizin sizinle sürekli iletişim halinde olarak geliştireceği size ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler sayesinde artık çaresiz değilsiniz. 
Çözemeyeceğinizi sandığınız sorunlara getireceğimiz ayrıcalıklı çözümlerin katkısıyla kurumunuza güç katın.
Günümüz BT dünyasında ürün ve üretici gamı sürekli gelişmekte olup, satın alınan her türlü yazılım / donanım / lisansların doğru biçimde konumlandırılması, kurulması, konfigurasyonunun yapılarak devreye alınması gerekmektedir. Tarif edilen bu yapı içerisinde, her ürünle alakalı değişik uzmanlıklar ve bu uzmanlıkları barındıran çeşitli hizmet sağlayıcıları yer almaktadır. En yüksek faydanın Kurum lehine sağlanabilmesi için her türlü hizmetin doğru zaman diliminde, olması gereken sıralama gözetilerek ve ön yeterliliklerin tamamının önceden sağlanmış olarak sunulması beklenmektedir.
Firmamız tarafından yerine getirilen proje yönetim faaliyetleri, taraf tüm paydaşların katkısını en yüksek seviyede yerine getirmesine imkan tanımak üzere tüm bu işlemleri koordine etmek üzerine kurulmuştur.
Bu sayede, karmaşık ürün/hizmetlerin, teklif sırasında belirlenen maliyet ve zaman planında ve en yüksek standardizasyonda müşterilerimize teslimi sağlanmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ